Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 100 x 2g

Urnex Cafiza je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom.
Skladom
Kód: CODE-921269
€12,17 €10,14 bez DPH
Kategória: Urnex

Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 100 x 2g

Urnex Cafiza je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom.

Tablety zbavujú zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke kávovaru, ventiloch a celom systéme.

Použitie v automatických kávovary vložte jednu tabletu Cafiza do príslušného miesta vo vašom zariadení a držte sa pokynov výrobcu na údržbu a čistenie kávovaru. Tablety sú určené na každodenné použitie.

Použitie v tradičných kávovary:

  1. Vložte do páky kávovaru slepej sitko a jednu Cafiza tabletu.
  2. Aktivujte cyklus prípravy kávy na dobu 10tich sekúnd.
  3. Potom na 10 sekúnd cyklus vypnite a opäť spustite kávovary na dobu 10tich sekúnd. Túto operáciu zopakujte 5-krát za sebou.
  4. Vytiahnite páku a spustite cyklus prípravy kávy; páku opláchnite vytekajúca vodou z hlavy kávovaru a potom cyklus zastavte.
  5. Nasaďte páku a opakujte cyklus z bodu 2 tentokrát bez Cafiza tablety, a to opäť 5krát za sebou.
  6. Pripravte prvý šálku tzv. Naprázdno z dôvodu záverečného preplachu systému.
  7. Preveďte vyčistenie pák v oddelenom roztoku pripraveného z tablety alebo prášku Cafiza. Páky ponechajte v roztoku pol hodiny a potom ich dôkladne opláchnite a umyte prúdom tečúcej teplej vody

Čistiace prípravky značky Urnex sú k dispozícii vo forme tabliet alebo prášku. Sú zdravotne nezávadné a certifikované testovacím ústavom NSF.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JB Avatar autora | 26.10.2021
Vyzerá to, že tablety na čistenie kávovarov, sú skutočne určené pre profíkov, ktorí potrebujú ten správny pomer ceny a výkonu. Žiadna predražená, nefungujúca záležitosť, ako napríklad Produkty SAECO! Tablety vyskúšané a rozhodne ODPORÚČAM!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie