Urnex Cafiza 2 - prášok na čistenie kávovarov 28 g

Urnex Cafiza 2 je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom.
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921298
€2,29 €1,91 bez DPH
Kategória: Urnex

Urnex Cafiza2 je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom.

Prášok zbavuje zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke kávovaru, ventiloch a celom systéme.

Použitie v tradičných kávovary

1. Vložte do páky kávovaru slepej sitko a pridajte doň 1/2 kávovej lyžice (3g) Cafiza prášku.

2. Aktivujte cyklus prípravy kávy na dobu 10tich sekúnd. Potom na 10 sekúnd cyklus vypnite a opäť spustite kávovar na dobu 10tich sekúnd. Túto operáciu zopakujte 5-krát za sebou.

3. Vyberte páku a spustite cyklus prípravy kávy; páku opláchnite vytekajúca vodou z hlavy kávovaru a potom cyklus zastavte.

4. Nasaďte páku a opakujte cyklus z bodu 2 tentokrát bez Cafiza prášku, a to opäť 5krát za sebou.

5. Pripravte prvú šálku kávy tzv. Naprázdno z dôvodu záverečného preplachu systému.

6. Uskutočnite vyčistenie pák v oddelenom roztoku pripraveného z tablety alebo prášku Cafiza. Páky ponechajte v roztoku pol hodiny a potom ich dôkladne opláchnite a umyte prúdom tečúcej teplej vody. Čistiace prípravky značky Urnex sú k dispozícii vo forme tabliet alebo prášku. Sú zdravotne nezávadné a certifikované testovacím ústavom NSF.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie