Espresso poháre Filter Logic CFL-655B 70ml 2ks

Espresso poháre 70ml - 2ks
Skladom
Kód: CODE-921360
€8,70 €7,25 bez DPH
Kategória: Poháre na kávu

Príprava kvalitného espressa nie je len o zhotovení kávy - je to súčastne umenie a rituál sám o sebe. Rovnováha medzi teplotou, jemnou vrstvou peny a intenzívnou arómou má vplyv na zrak, čuch a v neposlednom rade aj chuť. Šálku výbornej kávy si tak môžete vychutnať nielen v priebehu dňa, ale aj vo chvíľach odpočinku. Estetika, respektíve to, z čoho kávu alebo nápoj pijeme, je pre dobrý pocit taktiež nesmierne dôležitá.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne rýchlo, čo mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšiu dobu, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShield Technology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé po, čo najdlhšiu dobu a pritom poháre pôsobili príjemne na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorý nemožno zaistiť pomocou strojovo-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálky kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáha udržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárne prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

Technické údaje:
• objem: 70 ml
• rozmery: 65 x 65 x 30 mm
• poháre možno umyť v umývačke riadu

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivon a, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: