Knockbox (odklepávač) Rhinowares Thump 860

Zabudnite na zničené koše a omlátené šuflíky na použitú kávu. Rhinowares prináša ideálne riešenie do rušnej profesionálnej prevádzky. Predstavujeme knockbox Thump 860, ktorý môžete mlátiť hlava nehlava. Je totiž prakticky nezničiteľný a navyše sa ľahko udržuje v čistote!
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921322
€74,50 €62,08 bez DPH
Kategória: Odklepávače

Nejeden barista vám iste potvrdí, že v profesionálnej prevádzke sa každý centimeter pracovného priestoru počíta a že šetrné dolovania kávových pukov z pák kávovaru nie je to, čomu by mal venovať čas. Malý knockbox na pracovnú dosku môže vyhovovať menším kaviarňam, vo veľkom a rušnom prevádzky však skôr prirába prácu, než aby ju uľahčil.

Profesionálny knockbox Rhinowares Thump 860 je ale iná pesnička. Je vyrobený z vysoko odolného nárazuvzdorného plastu, ktorý ho robí prakticky nezničiteľným. Jeho tvar je navrhnutý tak, aby zabral čo najmenej miesta a zároveň svoju funkciu plnil takmer dokonale. Protišmyková guma zabezpečí, že knockbox zostane presne tam, kam ho postavíte. Telo v tvare tubusu nezaberá veľa miesta, a napriek tomu pojme nemalé množstvo odpadu. Najdôležitejšia horná časť má lievikovitý tvar, vďaka ktorému sa pri vyklepnutie zachytí aj tie najmenšie kvapôčky a okolie knockboxu zostane čisté. Tyčka, o ktorú sa kávové puky vyklepávame, je ľahko oddeliteľná, vďaka čomu ju možno bez ťažkostí udržiavať čistú. Je opatrená gumou, vďaka ktorej nedochádza k poškodeniu páky kávovaru.

Ak si chcete prácu uľahčiť ešte viac, obstarajte vnútro tubusu vrecom na odpad. Na konci smeny potom stačí zložiť hornú časť knockboxu a vrece s odpadom jednoducho vyhodiť.

Všetky súčasti knock-boxu sú v prípade potreby samostatne nahraditeľné.

Knockbox Rhinowares Thump 860 v kocke:

  • Ideálne do veľkých rušných prevádzok
  • Stabilné a dobre vyvážený (celková hmotnosť 10 kg)
  • Z nárazuvzdorného plastu (HDPE)
  • Navrhnutý pre potreby profesionálnych baristov
  • Všetky súčasti je možné samostatne nahradiť
  • Výška 725 mm, vonkajší priemer 160 mm
  • Vyrobené v Austrálii

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: