Pákový kávovar Bezzera Mitica, Model S

Model Mitica je vysoko kvalitný výrobok, postavený z profesionálnych komponentov. Telo je vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 304. Hlavová skupina E61 je zahrievaná klasickým termoskopickým systémom a zaručuje výnimočnú tepelnú stabilitu.
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921073
€1 820,76 €1 517,30 bez DPH
Kategória: Kávovary
Rozmery: 320 x 450 x 400 mm

Poloprofesionál so srdcom profesionála

Kávovar Bezzera Mitica je vysoko kvalitný výrobok, postavený z profesionálnych komponentov. Telo je vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 304. Hlavová skupina E61 je zahrievaná klasickým termoskopickým systémom a zaručuje výnimočnú tepelnú stabilitu. Vo vnútri sa nachádza medený bojler s integrovaným výmenníkom na paru, čo umožňuje pripravovať kávu a paru zároveň bez poklesu tlaku extrakcie. Štandardne je kávovar vybavený 4 litrovým zásobníkom na vodu a vibračným čerpadlom.

Staňte sa pravým baristom

Kávovar má iba manuálne ovládanie. Na kávovare sú umiestnené dva tlakomery - indikácia tlaku v bojleri a indikácie tlaku v hlave kávovaru.

Hlavné prednosti kávovaru sú nerezové telo a úsporný taliansky dizajn, ktorý vynikne v každej domácnocti a premení ho v súkromnú kaviareň. Kávovar Bezzera Mitica však zvláda prevádzku aj v menších prevádzkach kaviarní, hotelov, reštaurácií alebo barov, a to aj vďaka možnosti priameho napojenia vody vo verzii "TOP" spolu s tichým, rotačným čerpadlom.

Bezchybný chod kávovaru zabezpečuje:

  • elektrický ohrev vody
  • automatické doplňovanie vody v bojleri
  • automatické prerušenie ohrevu, v prípade nedostatku vody v nádržke

 

Rozdiely medzi verziou S a TOP

  model S model TOP
Čerpadlo Vibračné Rotačné
Pripojenie na vodu Zásobník Zásobník alebo priame napojenie
Hmotnosť 25,2 Kg 30 Kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: