Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks

Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks, dokážu okrem kvalitného vyčistenia zariadenia súčasne oddialiť proces nahromadenia masnoty a zvyškov kávy.
Skladom
Kód: CODE-921279
€38,40 €32 bez DPH
Kategória: Jura

Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks

Okrem kvalitného vyčistenia zariadenia dokážu súčasne oddialiť proces nahromadenia masnoty a zvyškov kávy.

Údržba automatických kávovarov a hygiena pri práci s mliekom, kávou a vodou sú kľúčom k dosiahnutiu veľmi vysokej úrovne a kvalitne pripravenej kávy. Každé automatické zariadenie značky Jura je bezúdržbové a je opatrené samočistiacou jednotkou, spúšťanou jednoduchým stlačením príslušného tlačidla.

Proces čistenia:

  • fáza I. čistenie: Špeciálne zloženie tabliet účinne uvoľňuje usadený tuk z kávy a častice vo varnej jednotke aj sitku, zatiaľ čo voda ohriata na 80 ° C dôkladne umyje komponenty na vnútornej a vonkajšej strane zariadenia
  • fáza II. ochrana: Špeciálne účinné látky zakonzervujú povrchy jednotlivých komponentov a chránia ich tak pred zvyškami kávy a usadenín tuku v dlhodobom časovom horizonte
  • výsledok: hygienicky čistý automatický kávovar je už plne pripravený na dokonalé zhotovenie kávy

Na čistenie automatických kávovarov značky Jura používajte iba originálne čistiace tablety Jura, ktoré sú zladené s automatickým čistiacim cyklom vášho zariadenia. Presný opis použitia tohto výrobku nájdete v návode svojho prístroja.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: