Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks

Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks, dokážu okrem kvalitného vyčistenia zariadenia súčasne oddialiť proces nahromadenia masnoty a zvyškov kávy.
Skladom
Kód: CODE-921279
€39,25 €32,71 bez DPH
Kategória: Jura

Jura dvojfázové čistiace tablety 25 ks

Okrem kvalitného vyčistenia zariadenia dokážu súčasne oddialiť proces nahromadenia masnoty a zvyškov kávy.

Údržba automatických kávovarov a hygiena pri práci s mliekom, kávou a vodou sú kľúčom k dosiahnutiu veľmi vysokej úrovne a kvalitne pripravenej kávy. Každé automatické zariadenie značky Jura je bezúdržbové a je opatrené samočistiacou jednotkou, spúšťanou jednoduchým stlačením príslušného tlačidla.

Proces čistenia:

  • fáza I. čistenie: Špeciálne zloženie tabliet účinne uvoľňuje usadený tuk z kávy a častice vo varnej jednotke aj sitku, zatiaľ čo voda ohriata na 80 ° C dôkladne umyje komponenty na vnútornej a vonkajšej strane zariadenia
  • fáza II. ochrana: Špeciálne účinné látky zakonzervujú povrchy jednotlivých komponentov a chránia ich tak pred zvyškami kávy a usadenín tuku v dlhodobom časovom horizonte
  • výsledok: hygienicky čistý automatický kávovar je už plne pripravený na dokonalé zhotovenie kávy

Na čistenie automatických kávovarov značky Jura používajte iba originálne čistiace tablety Jura, ktoré sú zladené s automatickým čistiacim cyklom vášho zariadenia. Presný opis použitia tohto výrobku nájdete v návode svojho prístroja.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie