Compak E6 OD

Mlynček Compak E6 OD ponúka najlepší pomer ceny a kvality. Hravo zvládne zomletie za 1,9s s minimálnou hlučnosťou (65dB).
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921294
€1 211,45 €1 009,54 bez DPH
Kategória: Elektrické mlynčeky
Hĺbka: 400 mm
Hmotnosť: 11,58 kg
Šírka: 215 mm
Výška: 635 mm

Ľavou zadnou zvládne viac ako 120 dávok za hodinu

Compak je španielska firma, zaoberajúca sa výrobou mlynčekov na kávu a ostatného barového vybavenia. Hlavným cieľom je vytvárať mlynčeky, ktoré maximálne plnia potreby súčasných baristov.

Zásadné výhody

Mlynček E6 OD sú spolu s E5 OD najtichšími dostupnými mlynčekmi značky Compak s hlučnostou len 65 dB. Ovládaný je pomocou dotykového displeja so širokou možnosťou nastavení. Aj cez malé mlecie kamene hravo zvládne namlieť 7g kávy za iba 1,9 sekundy, preto je vhodný pre stredné a veľké prevádzky. Mlynček Compak E6 OD ponúka najlepší pomer ceny a kvality. 

Mikrometrické nastavenia mletia a časovač

Nastavenie je veľmi jednoduché. Hrubosť je nastavená pomocou kontinuálneho závitu kameňov ktoré sú umiestnené vždy v rovnomernej vzdialenosti od seba. Závit má zaisťovaciu skrutku proti nechcenému posunu. Dĺžku mletia je možné zvoliť časovačom a to dokonca 3 rôznymi predvoľbami. Veľkou výhodou je aj možnosť kontinuálneho mletia pre prípad, keď sa rozhodnete vážiť každú porciu kávy.

 

Hlavné výhody:

  • dotykové ovládanie
  • presné mikrometrické nastavenia mletia
  • 3 nastaviteľné časové predvoľby
  • automatický alebo manuálny režim mletie
  • držiak portafiltru (páky) pri mletí
  • vetrák motora

Predstavenie mlynčekov Compak radu Essential

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: