Compak E5 OD, Tmavo šedá

Mlynček E5 OD je najmenší model zo svojho radu, porciu kávy však zvládne namlieť za 2,5s s minimálnou hlučnosťou (65dB).
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921629
€964,96 €804,13 bez DPH
Kategória: Elektrické mlynčeky

Španielsky silák do menšej i väčšej prevádzky

Compak je španielska firma zaoberajúca sa výrobou mlynčekov na kávu a ostatného barového vybavenia. Hlavným cieľom je vytvárať mlynčeky, ktoré maximálne plnia potreby súčasných baristov.

Zásadné výhody

Mlynček E5 OD je najmenší model zo svojho radu, má však niekoľko zásadných výhod. Jedná sa o najtichší dostupný mlynček značky Compak iba 65 dB. Ovládaný je pomocou dotykového displeja so širokou možnosťou nastavenia. Aj napriek malých mlecích kameňov hravo zvládne namliet 7g kávy iba za 2,5 sekundy.

Snahou tohto mlynčeka je ponúknuť, čo najlepšiu kvalitu mletia, v čo najmenšom prevedení. Jeho využitie je predovšetkým pre domácnosť, ale výborne poslúži aj pre malé prevádzky alebo ako druhý mlynček do kaviarne.

Mikrometrické nastavenia mletia a časovač

Nastavenie je veľmi jednoduché. Hrubosť je nastavená pomocou kontinuálneho závitu kameňov, ktoré sú umiestnené vždy v rovnomernej vzdialenosti od seba. Závit má zaisťovaciu skrutku proti nechcenému posunu. Dĺžku mletia je možné zvoliť časovačom, a to dokonca v 3 rôznych predvoľbách. Veľkou výhodou je aj možnosť kontinuálneho mletia pre prípad, keď sa rozhodnete vážiť každú porciu kávy.

 

Hlavné výhody:

  • dotykové ovládanie
  • presné mikrometrické nastavenie mletia
  • 3 nastaviteľné časové predvoľby
  • automatický alebo manuálny režim mletia
  • držiak portafiltera (páky) pri mletí
  • vetrák motora

Video mlynčeka Compak E5 OD

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: