Durgol univerzálny odvápňovací prostriedok 750 ml

Univerzálny odvápňovací prostriedok Durgol Universal / Express
Skladom
Kód: CODE-921336
€8,18 €6,82 bez DPH
Kategória: Durgol

Durgol Universal / Express je ideálne riešenie každodenných problémov s vodným kameňom v domácnosti. Rýchlo a jednoducho odvápňuje prístroje na prekvapkávanú kávu, nádoby z kovu, plastu alebo skla (napríklad rýchlovarné kanvice, hrnce z chrómovanej ocele, prístroje na varenie vajec, vázy, poháre na zubné protézy), sitká batériových kohútikov, sprchové hlavice, trysky, armatúry, umývačky i práčky.

Pre odvápnenie vášho kvalitného prístroja na espreso odporúčame špeciálny odvápňovač Durgol Swiss Espresso, vhodný pre všetky značky a systémy.

Výhody výrobku:

  • Durgol účinkuje až desaťkrát rýchlejšie, než iné značkové odvápňovače. Vďaka svojmu zloženiu pracuje účinne a zároveň šetrne, je potravinársky nezávadný a je ohľaduplný k životnému prostrediu.
  • obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto univerzálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu odvápňovaných dielov
  • veľmi silný účinok - 1 liter Durgol universal rozpustí približne 80 g vodného kameňa
  • Durgol je pripravený ihneď na použitie. Na rozdiel od odvápňovacích prípravkov vo forme prášku alebo tabliet, nie je tento prostriedok nutné pred použitím rozpúšťať.
  • podľa zistení spoločnosti na prieskum trhu ACNielsen (Švajčiarsko 2009) je tento prostriedok najpredávanejším odvápňovačom vo Švajčiarsku

Zloženie: Voda, kyselina amidosulfónová 15%, ochranné činidlá a prísady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: