Durgol Swiss Espresso odvápňovací prostriedok 2 x 125 ml

Durgol Swiss espresso 2x 125ml tekutý odvápňovač
Skladom
Kód: CODE-921335
€8,18 €6,82 bez DPH
Kategória: Durgol

Durgol Swiss espresso je špeciálny tekutý odvápňovač pre všetky kvalitné prístroje na espreso.

Profesionálne odvápňovací prostriedok vhodný pre použitie vo všetkých kávovaroch, okrem iného v zariadeniach: Tchibo Cafissimo, DeLonghi, Jura, Krups, Nivona, Bosch, Siemens, Saeco, Philips, Tassimo, Tefal, NESCAFÉ DOLCE GUSTO a ďalšie.

Odporúča sa pre všetky moderné automatické a poloautomatické kávovary, pákové kávovary, presovače aj prístroje na porciovanú kávu (ESE, POD kávové kapsule, a pod.). Možno ho použiť aj pre odvápnenie elektrického ohrievača, prekvapkávače i varné kanvice.

Pre odvápnenie bežných spotrebičov (varné kanvice, prekvapkávače, elektrické ohrievače, práčky, umývačky) odporúčame rýchly odvápňovač Durgol Universal 750 ml.

Výhody výrobku:

  • Durgol účinkuje 5 - 10-krát rýchlejšie ako iné značkové odvápňovače. Proces odvápnenia nie je potrebné prerušovať, aby sa čakalo ako Durgol Swiss espresso začne účinkovať. Jedna samotná fľaštička (125 ml) zaisťuje kompletné odvápnenie.
  • Liter špeciálneho odvápňovača Durgol swiss espresso rozpustí približne 80 g vápenatých usadenín.
  • Durgol swiss espresso obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto špeciálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu kovových vnútorných častí. Pri svojom pôsobení odvápňovací prostriedok takmer nepení, preto odvápňuje naozaj všade, vo všetkých častiach a po celej ploche vnútorných armatúr.
  • Durgol je pripravený ihneď na použitie. Na rozdiel od odvápňovacích prípravkov vo forme prášku alebo tabliet nie je tento prostriedok nutné pred použitím rozpúšťať.

Durgol swiss espresso získal 1. miesto v súťaži "Coffee Innovations" v kategórii "Odvápňovače" na medzinárodnom veľtrhu domácich spotrebičov Domotechnika 2008 v Kolíne nad Rýnom.

Zloženie: Voda, kyselina amidosulfónová 15%, ochranné činidlá a prísady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie