Rhinowares digitálny teplomer na mlieko

Digitálny teplomer s nastaviteľnou cieľovou teplotou, odnímateľnou klipsou a dĺžkovo nastaviteľným tŕňom. Ideálny pomocník pre všetkých začínajúcich i pokročilých baristov, ktorí potrebujú vychytať svoje schopnosti prípravy mliečnej peny.
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921321
€17,50 €14,58 bez DPH
Kategória: Doplnky

Kto by nemiloval lahodne zamatovú krémovú mliečnu penu, ktorá rannú kávu pozdvihne na nebeskú manu? Lenže čo robiť, keď sa snažíte a snažíte a mlieko sa vám stále nedarí vyšľahať? Než začnete hľadať chybu v sebe, zamerajte sa na teplotu mlieka. Práve tá je totiž kľúčom k tomu, aby bola pena dokonalá!

Digitálny teplomer Rhinowares spĺňa presne to, čo od poriadneho teplomera môžete očakávať. Umožňuje nastaviť požadovanú teplotu a jej dosiahnutie oznámi dobre počuteľným zvukovým signálom. Je vybavený nerezovou odnímateľnou klipsou, vďaka ktorej ho možno ľahko uchytiť ku kanvičke na mlieko a zostane presne tam, kde ho potrebujete. Nastaviteľná dĺžka meracieho tŕňa umožňuje použiť kanvičky všetkých obvyklých veľkostí a dobre poslúži napríklad, aj pri príprave sypaného čaju, filtrovanej kávy alebo pri kontrole vnútornej teploty pečienky, práve vytiahnutej z trúby.

 

Aktuálna a nastavená teplota sa na dobre čitateľnom displeji zobrazujú súčasne a merajú hodnoty v rozmedzí od -50 ° C do 250 ° C.

Digitálny teplomer na mlieko Rhinowares v kocke:

  • ideálny do kaviarne i kuchyne
  • s možnosťou nastaviť požadovanú teplotu
  • s odnímateľnou klipsou
  • s nastaviteľnou dĺžkou tŕňa
  • ľahko čitateľný a ľahko ovládateľný
  • s merateľným rozsahom -50 ° C do 250 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: