Cafflano® Go-Brew čierny

Štvrtý inovatívny produkt značky Cafflano® - Go-Brew - je všestrannou a ekologickou fľašou, určenou na prípravu kávy prekvapkávaním a pre uchovávanie a prenášanie nápojov. S Cafflano® Go-Brew si ľahko pripravíte svoju obľúbenú prekvapkávanú kávu aj na cestách, bez toho aby ste potrebovali viac miesta pre kávové vybavenia.
Skladom u dodávateľa
Kód: CODE-921311
€32,40 €27 bez DPH
Kategória: Cafflano

Cafflano® dlhodobo prichádza s produktami šetrnými k prírode a Go-Brew nie je výnimkou. Hoci oproti všetkým predchádzajúcim produktom tejto značky používa jednorazové papierové filtre, je vyrobený z ekologických materiálov ako je napr. Bioplast Ecozen ako hlavný materiál, z ktorého je Go-Brew zhotovený. Bioplast Ecozen je prvý biokopolyesterový materiál neobsahujúce bisfenol A na svete, má perfektné tepluvzdorné a chemické vlastnosti a je číry.

Multifunkčný dripper Cafflano® Go-Brew môžete okrem prípravy kávy použiť aj ako jednoduchú fľaša na vodu či iné nápoje a jeho viečko funguje ako šálka.

Cafflano® Go-Brew získal ako perfektne spracovaný inovatívny produkt mnoho ocenení, na čele s cenou, za najlepšiu produktovú novinku na SCAE World of Coffee v Berlíne v roku 2019.

Cafflano® Go-Brew v kocke:

  • dripper, fľaša na nápoje a šálka v jednom produkte
  • vyrobený z ekologického materiálu
  • pripravíte v ňom až 380 ml kávy
  • 25 papierových filtrov v balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: